ÜYE GİRİŞİ
Email :
Şifre :
Kesici Takımlar-1
Kesici Takımlar-2
Tutucular
Ölçü Aletleri
El Aletleri-1
El Aletleri-2
El Aletleri-3
Aşındırıcılar
Atölye
Elektrikli Aletler
 
 Kategoriler
 • Kesici Takımlar-1

 • Kesici Takımlar-2

 • Tutucular

 • Aşındırıcılar

 • Ölçü Aletleri

 • El Aletleri-1

 • El Aletleri-2

 • El Aletleri-3

 • Atölye malzemeleri

 • Elektrikli El Aletleri

 • Ürün Arama
   

  lik Sert
   Markalarımız
   
   

   Linkler
   Bize Ulaşın

  Tel  : 0 212 221 24 22

  Fax : 0 212 221 56 58

  destek@takimmarket.com

   Güvenlik Sertifikası
  Sık Sorulan Sorular
     

  Bu bölümde merak ettiğiniz sorulara cevap bulabilirsiniz. Lütfen aşağıdan kategori şeçiniz.
  Alışveriş Teslimat Teslimat

    ÜYELİK İŞLEMLERİ
   
  1
  Alışveriş yapabilmek için üye olmalı mıyım?
    Evet. Takım Market'ten alışveriş yapabilmeniz için üye olmanız gereklidir.
  2
  Herhangi bir üyelik ücreti var mı?
    Hayır. Üyelik tamamen ücretsizdir,  herhangi bir ücret talep edilmez.
  3
  Üyelik formunu doldurdum fakat aktivasyon e-mail'i gelmedi. Ne yapmalıyım?
    Eğer böyle bir problemle karşılaşırsanız lütfen destek@takimmarket.com'a aktivasyon e-maili almadığınıza dair email atınız. Hesabınız en kısa sürede aktif hale getirilecektir.
  4
  Üyelik işlemleri nelerdir?
    · Şipariş geçmişinizi görüntüleyebilirsiniz. Sipariş detaylarınıza, güncel şiparişlarinizin durumununa ve hangi ürünü hangi tarihte aldığınıza bakabilirsiniz.
  · Üyelik bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz
  · Şifrenizi değiştirebilirsiniz.
  5
  Şifremi unuttum, ne yapmalıyım?
    Sitenin sol üst kısmında üye girişinde yer alan  simgesine tıklayınız. Gelen sayfada sizden istenen e-posta adresinizi giriniz. Yaklaşık 1dk içerisinde şifreniz e-posta adresinize gönderilecektir.
    GÜVENLİK
   
  1
  Güvenliğimden nasıl emin olabilirim, site üzerinde güvenliğim nasıl sağlanıyor?
    Güvenliğiniz, günümüzde bankaların dahi internet işlemlerinde kullandığı 128bit SSL şifreleme ile korunmaktadır.

  Kısaca SSL'den bahsetmek gerekirse;

  SSL gönderilen bilginin kesinlikle ve sadece doğru adreste deşifre edilebilmesini sağlar. Bilgi gönderilmeden önce otomatik olarak şifrelenir ve sadece anlaşmalı olduğumuz banka tarafından deşifre edilebilir. Her iki tarafta da doğrulama yapılarak işlemin ve bilginin gizliliği ve bütünlüğü korunur. Veri akışında kullanılan şifreleme yönteminin gücü kullanılan anahtar uzunluğuna bağlıdır. Anahtar uzunluğu bilginin korunması için çok önemlidir.

  Örneğin; 8 bit üzerinden bir iletimin çözülmesi son derece kolaydır. Bit, ikilik sayma düzeninde bir rakamı ifade eder. Bir bit, 0 veya 1 olmak üzere 2 farklı değer alabilir. 8 bit ise sadece 28=256 olası farklı anahtar içerir. Bir bilgisayar bu 256 farklı olasılığı sıra ile inceleyerek bir sonuca ulaşabilir.
  SSL
  protokolünde; 40 bit ve 128 bit şifreleme kullanılmaktadır. Bizimde kullandığımız 128 bit şifreleme de 2128 değişik anahtar vardır ve bu şifrenin çözülebilmesi çok büyük bir maliyet ve zaman gerektirir. Kötü niyetli bir kişinin 128 bit'lik şifreyi çözebilmesi için 1 milyon dolarlık yatırım yaptıktan sonra 67 yıl gibi bir zaman harcaması gerekir. Bu örnekten anlaşıldığı gibi SSL güvenlik sistemi tam ve kesin bir koruma sağlar.

  Sitemizden alışverişe geçip ödeme yapacağınız zaman güvenli bölgeye giriş yaparsınız. Bunu sayfa adresinin başında ki https ifadesinden anlayabilirsiniz. Https artık güvenli bir bölgede olduğunuzun ve bu adresin SSL'le korunduğunun bir göstergesidir.

  Takımmarket.com'un sahip olduğu SSL sertifikasını ve geçerliliğini görmek için sitenin sol tarafında yer alan sertifikaya tıklayabilirsiniz.
  2
  TAKIMMARKET.com'a nasıl güvenebilirim, arkasında kim var?
    TAKIMMARKET.com, PROMAR Ltd.Şti. tarafından Türk Sanayisinin hizmetine sunulmuş internet platformu üzerinde çalışan %100 güvenli on-line alışveriş sitesidir.

  PROMAR, Türkiye’deki sanayi kuruluşlarının kesici takım ve fabrika sarf malzemesi ihtiyaçlarını tek bir noktadan temin etmelerini sağlamak amacıyla kurulmuş, Türkiye hırdavat sektörünün ilk “sistem sağlayıcısıdır”. Avrupa hırdavat sektörünün lideri Alman E/D/E ile gerçekleştirdiğimiz işbirliği neticesinde , Türkiye kesici takım ve hırdavat sektörünün kronikleşmiş sorunlarına getirdiğimiz köklü çözümlerimiz ile hızlı büyümemize devam etmekteyiz. Kalite, fiyat ve teslimat performansımız, takım performansını arttırmaya yönelik hizmetlerimiz, başarıyla uyguladığımız lojistik konseptlerimiz, B2B e-ticaret uygulamalarımız ile verdiğimiz hizmetin kalitesini her geçen gün daha da arttırmak için sürekli çalışıyoruz.  
  3
  Soru başlığı 3
    Hazırlanıyor...
    ALIŞVERİŞ & ÖDEME
   
  1
  Kredi kartı ile ödeme yapabilir miyim ?
    Evet tüm yerli ve yabancı kredi kartları kullanılarak sitemizden alış-veriş yapabilirsiniz. Bunun için siparişinizi tamamlama aşamasında kredi kartı bilgilerini girmeniz yeterli olacaktır. Kredi kartı bilgileriniz, sistemimiz tarafından saklanmamaktadır. Bu nedenle her siparişinizde kredi kartı bilgilerinizi yeniden girmeniz gerekmektedir.
  2
  Ödememi banka havalesi ile yapabilir miyim ?
   

  Evet. banka havalesi ile ödeme yapabilirsiniz. Kullanabileceğiniz banka hesap numaralarımız aşağıda listelenmiştir. Siparişiniz ilgili bankamızdan ödeme onayı alındıktan sonra işleme konacaktır. Bu nedenle havale dekontunu 0 212 2215658 nolu faksa göndermeniz durumunda siparişiniz daha hızlı işleme alınacaktır.

  Hesap sahibi : Promar End.İnş.Ürn.Paz.İth.İhr.Ltd.Şti.

  Yapı Kredi : Perpa Elektrokent Şb.(744)       IBAN : TR 50000 6701 0000000 84805813
  Garanti : Galata Şb. (067)                      IBAN : TR 350006 2000 0670000 6296608

  3
  Siparişimin bedelini teslimat aşamasında ödeyebilir miyim ?
    Teslimat aşamasında ödeme opsiyonu bulunmamaktadır. Siparişinizin geçerlilik kazanması için Havale ya da Kredi kartı ile ödeme yapılması gerekmektedir.
    TESLİMAT
   
  1
  Satın aldığım ürünün amblajı hasarlı, ne yapmalıyım ?
   

  Satın almış olduğunuz ürünün ambalajı hasarlı/yırtılmış olarak gelmiş ise, kargo çalışanın rapor tutması istemeli, durum hakkında bizleri bilgilendirmelisiniz.

  2
  Teslimat yapmasını İstediğim kargo şirketini kendim belirleyebilir miyim ?
    Siparişinizi tamamlama aşamasında bu talebinizi bize yazılı olarak bildirebilirsiniz. Tarafınızdan bilgi verilmediği sürece siparişleriniz Takım Market'in sevkiyat tarihinde anlaşmalı olduğu kargo şirketleri ile teslimat yapılır.
  3
  Tüm ürünler stoklarınızda bulunuyor mu ?
   

  TakımMarket.com'da yer alan tüm ürünler Wuppertal/Almanya'da bulunan lojistik merkezimizde stoklanmaktadır. Tüm Avrupa'ya dağıtım merkez depodan yapılmaktadır. Değerli müşterilerimizin siparişleri 2-3 haftalık periyodlar ile merkez depodan Türkiye'ye sevk edilmektedir.

  Bununla birlikte, sürekli kullanıma başlayan müşterilerimiz için lokal depomuzda stok tutulmaktadır.

    İADE
   
  1
  Ürün iade şansım var mı?
    Sitemizde satılan tüm ürünler üretici / ithalatçı firmaların garantisi altındadır. Satın alınan ürünü tahrip etmeden, kullanmadan ve ürünün tekrar satılabilirliğini bozmadan teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içersinde neden göstererek iade edebilirsiniz. 
  2
  Ürün iadesini nasıl gerçekleştiriyorum?
    Ürünü göndermeden önce  iade talebinizi İletişim ya da Bize Ulaşın bölümlerimizde yerlan iletişim formunda, Konular kısmından "İade Formu" nu seçerek, gerekçenizi de mesajınızda belirterek bize ulaştırın. Akabinde, ürün iade formu e-posta adresinize gönderilecektir. Bu formu  doldurarak bize göndermeniz gerekmektedir. Bu form Teknik Servis Departmanı tarafından incelenerek tarafınıza onay verilecektir. Bu onayı aldıktan sonra ürünü iade ediniz.


  Ürünü teslim ederken ürünün faturası, iade formu, ürünün kutusu, ambalajı varsa aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak teslimi  gerekmektedir. Bu kurallardan herhangi birinin eksik olması durumunda ürün iadesi kabul edilmemektedir. Ürünün, iade şartlarına uygun şekilde iade edilmesi halinde ise ürün tutarı iade edilir.

  3
  İade için kargo bedelini kim karşılıyor?
    Yurtiçi Kargo ile gönderilen iade ürünler için sizden kargo ücreti alınmaz. Diğer kargo firmaları ile yapılacak karşı ödemeli gönderimler ise kabul edilmez, bu tip gönderimlerde kargo ücreti gönderene aittir.
  4
  Ürün iadesini gerçekleştirdim. Peki ürün bedelinin iadesi tarafıma ne zaman yapılıyor?
    Yapılan iadenin hesabınıza yansıması çalıştığınız bankaya göre 1 ila 3 hafta sürmektedir. Havale ile yapılan ödemeler ise en geç bir hafta içinde hesaba yansımaktadır.
   
  Sepetinizde ürün
  bulunmuyor.
   
   

   
   Avantaj

   

   
   Kurlar
  1 USD 4.4799 TL
  1 EUR 5.2848 TL  

   

   
   Anket
  Takım Market'i nereden duydunuz ?
   Google
   Arkadaş tavsiyesi
   Dergi reklamları
   Fuarlar
   Oyla

   
   Powered By
   

  Ana Sayfa | Üyelik | Teslimat ve Sipariş | Garanti Şartları | Gizlilik Politikası | Bize Ulaşın

  Copyright (c) - 2006   Promar Endüstri ve İnşaat Ürünleri Ltd.Şti.

  Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden siteden alıntı yapılamaz.